š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Le Porte Ceinture Belt Bag White
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Height | 10.5cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 334414 |
$193.17
Women's Le Porte Ceinture Belt Bag Whiteā
$193.17
More Images










Women's Le Porte Ceinture Belt Bag White
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Height | 10.5cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 334414 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Height | 10.5cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 334414 |
























