š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Lockme Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 342605 |
$1,179.01
Women's Lockme Bag Blackā
$1,179.01
More Images













Women's Lockme Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 342605 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 342605 |
























