🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Lockme Tote Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 364909 |
$340.38
Original: $972.52
-65%Women's Lockme Tote Bag Black—
$972.52
$340.38More Images












Women's Lockme Tote Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 364909 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 364909 |
























