🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Lockmeto Tote Bag Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 23cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 349447 |
$275.10
Original: $786.01
-65%Women's Lockmeto Tote Bag Red—
$786.01
$275.10More Images


















Women's Lockmeto Tote Bag Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 23cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 349447 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 23cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 349447 |
























