🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Logo Card Holder Black
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 7cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 340601 |
$153.21
Women's Logo Card Holder Black—
$153.21
More Images







Women's Logo Card Holder Black
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 7cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 340601 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 7cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 340601 |
























