🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Logo Embossed Vitello Daino Medium Handbag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Est Retail Price | £2400.0 |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 345547 |
$566.19
Women's Logo Embossed Vitello Daino Medium Handbag Black—
$566.19
More Images







Women's Logo Embossed Vitello Daino Medium Handbag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Est Retail Price | £2400.0 |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 345547 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Est Retail Price | £2400.0 |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 345547 |
























