🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Logo Print Belt Bag Red
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 19cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 370021 |
$406.33
Women's Logo Print Belt Bag Red—
$406.33
More Images










Women's Logo Print Belt Bag Red
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 19cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 370021 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 19cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 370021 |
























