🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Lou Camera Bag Burgundy
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 17cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Minor wear to corners and strap - please see last images. |
| SKU | 369968 |
$353.04
Women's Lou Camera Bag Burgundy—
$353.04
More Images






















Women's Lou Camera Bag Burgundy
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 17cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Minor wear to corners and strap - please see last images. |
| SKU | 369968 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 17cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Minor wear to corners and strap - please see last images. |
| SKU | 369968 |
























