š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Madras Fiocco Bow Tote Bag Nude
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Nude |
| Height | 19cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 362810 |
$160.87
Original: $459.62
-65%Women's Madras Fiocco Bow Tote Bag Nudeā
$459.62
$160.87More Images












Women's Madras Fiocco Bow Tote Bag Nude
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Nude |
| Height | 19cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 362810 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Nude |
| Height | 19cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 362810 |
























