š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Malus Down Jacket Black Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 356116 |
$153.87
Original: $439.63
-65%Women's Malus Down Jacket Black Size 2 / UK 12ā
$439.63
$153.87More Images










Women's Malus Down Jacket Black Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 356116 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 356116 |
























