🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Manhattan Pm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Production year 2007, comes with original receipt. |
| SKU | 366004 |
$303.08
Original: $865.94
-65%Women's Manhattan Pm Bag Brown—
$865.94
$303.08More Images











Women's Manhattan Pm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Production year 2007, comes with original receipt. |
| SKU | 366004 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Production year 2007, comes with original receipt. |
| SKU | 366004 |
























