🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Marchelin Bag Black
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 331828 |
$90.92
Original: $259.78
-65%Women's Marchelin Bag Black—
$259.78
$90.92More Images












Women's Marchelin Bag Black
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 331828 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 331828 |
























