🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Marignan Monogram Sesame Tote Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 9.5cm |
| SKU | 348558 |
$382.35
Original: $1,092.42
-65%Women's Marignan Monogram Sesame Tote Bag Brown—
$1,092.42
$382.35More Images








Women's Marignan Monogram Sesame Tote Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 9.5cm |
| SKU | 348558 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 9.5cm |
| SKU | 348558 |
























