🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Matelasse Leather 2Way Bag Black
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 367507 |
$221.48
Original: $632.80
-65%Women's Matelasse Leather 2Way Bag Black—
$632.80
$221.48More Images










Women's Matelasse Leather 2Way Bag Black
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 367507 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 367507 |
























