🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Matelasse Leather Handbag Beige
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 81cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 368805 |
$151.54
Original: $432.97
-65%Women's Matelasse Leather Handbag Beige—
$432.97
$151.54More Images








Women's Matelasse Leather Handbag Beige
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 81cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 368805 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 81cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 368805 |
























