🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Micro Bon Bon Bag Pink
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 12cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 346940 |
$116.57
Original: $333.05
-65%Women's Micro Bon Bon Bag Pink—
$333.05
$116.57More Images













Women's Micro Bon Bon Bag Pink
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 12cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 346940 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 12cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 346940 |
























