đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Mini Sunset Croc Embossed Top Handle Bag Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 344008 |
$342.71
Original: $979.18
-65%Women's Mini Sunset Croc Embossed Top Handle Bag Black—
$979.18
$342.71More Images







Women's Mini Sunset Croc Embossed Top Handle Bag Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 344008 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 344008 |
























