🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Mini Voltaire Handbag Charcoal
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Charcoal |
| Height | 12cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 363508 |
$368.36
Original: $1,052.45
-65%Women's Mini Voltaire Handbag Charcoal—
$1,052.45
$368.36More Images











Women's Mini Voltaire Handbag Charcoal
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Charcoal |
| Height | 12cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 363508 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Charcoal |
| Height | 12cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 363508 |
























