🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Mini Voltaire Handbag Red
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 12cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 363510 |
$1,245.62
Women's Mini Voltaire Handbag Red—
$1,245.62
More Images











Women's Mini Voltaire Handbag Red
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 12cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 363510 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 12cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 363510 |
























