🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Blush Gm Cosmetic Pouch Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 11cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 371569 |
$116.57
Original: $333.05
-65%Women's Monogram Blush Gm Cosmetic Pouch Brown—
$333.05
$116.57More Images











Women's Monogram Blush Gm Cosmetic Pouch Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 11cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 371569 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 11cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 371569 |
























