🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Canvas Totally Pm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 26cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Light wear to hardware and piping, please see last images. |
| SKU | 369329 |
$191.17
Original: $546.21
-65%Women's Monogram Canvas Totally Pm Bag Brown—
$546.21
$191.17More Images














Women's Monogram Canvas Totally Pm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 26cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Light wear to hardware and piping, please see last images. |
| SKU | 369329 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 26cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Light wear to hardware and piping, please see last images. |
| SKU | 369329 |
























