š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Coussin Pm Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 363879 |
$846.29
Original: $2,417.98
-65%Women's Monogram Coussin Pm Bag Blackā
$2,417.98
$846.29More Images












Women's Monogram Coussin Pm Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 363879 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 363879 |
























