š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Elise Purse Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 10cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Item has wear to the leather in multiple areas, as pictured. |
| SKU | 348333 |
$23.31
Original: $66.61
-65%Women's Monogram Elise Purse Brownā
$66.61
$23.31More Images









Women's Monogram Elise Purse Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 10cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Item has wear to the leather in multiple areas, as pictured. |
| SKU | 348333 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 10cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Item has wear to the leather in multiple areas, as pictured. |
| SKU | 348333 |
























