🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Keepall Bandoulière 45 Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 32cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 20cm |
| SKU | 348817 |
$230.81
Original: $659.45
-65%Women's Monogram Keepall Bandoulière 45 Bag Brown—
$659.45
$230.81More Images












Women's Monogram Keepall Bandoulière 45 Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 32cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 20cm |
| SKU | 348817 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 32cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 20cm |
| SKU | 348817 |
























