🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Kiss Lock Purse Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 9cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 348334 |
$79.93
Women's Monogram Kiss Lock Purse Brown—
$79.93
More Images









Women's Monogram Kiss Lock Purse Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 9cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 348334 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 9cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 348334 |
























