š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Mahina Xl Bag Beige
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 32cm |
| Width | 46cm |
| Depth | 20cm |
| SKU | 334319 |
$472.94
Women's Monogram Mahina Xl Bag Beigeā
$472.94
More Images












Women's Monogram Mahina Xl Bag Beige
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 32cm |
| Width | 46cm |
| Depth | 20cm |
| SKU | 334319 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 32cm |
| Width | 46cm |
| Depth | 20cm |
| SKU | 334319 |
























