🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Murakami Zippy Purse Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 362493 |
$266.44
Women's Monogram Murakami Zippy Purse Black—
$266.44
More Images










Women's Monogram Murakami Zippy Purse Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 362493 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 362493 |
























