đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Neverfull Mm Tote Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 27cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Light wear to the leather trim on the top. |
| SKU | 368632 |
$235.47
Original: $672.77
-65%Women's Monogram Neverfull Mm Tote Bag Brown—
$672.77
$235.47More Images











Women's Monogram Neverfull Mm Tote Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 27cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Light wear to the leather trim on the top. |
| SKU | 368632 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 27cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Light wear to the leather trim on the top. |
| SKU | 368632 |
























