🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Neverfull Pm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Cracking to piping, please see last images. |
| SKU | 367549 |
$160.87
Original: $459.62
-65%Women's Monogram Neverfull Pm Bag Brown—
$459.62
$160.87More Images
















Women's Monogram Neverfull Pm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Cracking to piping, please see last images. |
| SKU | 367549 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Cracking to piping, please see last images. |
| SKU | 367549 |
























