🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Palm Springs Mini Backpack Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 22cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 367117 |
$1,265.61
Women's Monogram Palm Springs Mini Backpack Brown—
$1,265.61
More Images












Women's Monogram Palm Springs Mini Backpack Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 22cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 367117 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 22cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 367117 |
























