🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Rosalie Coin Purse Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 9.5cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 362209 |
$266.44
Women's Monogram Rosalie Coin Purse Brown—
$266.44
More Images










Women's Monogram Rosalie Coin Purse Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 9.5cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 362209 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 9.5cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 362209 |
























