🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Sac Shopping Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 33cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Light wear to piping, please see last images. |
| SKU | 355052 |
$153.87
Original: $439.63
-65%Women's Monogram Sac Shopping Bag Brown—
$439.63
$153.87More Images










Women's Monogram Sac Shopping Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 33cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Light wear to piping, please see last images. |
| SKU | 355052 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 33cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Light wear to piping, please see last images. |
| SKU | 355052 |
























