🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Silk Scarf Khaki
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Khaki |
| Height | 123cm |
| Width | 120cm |
| SKU | 360606 |
$233.14
Women's Monogram Silk Scarf Khaki—
$233.14
More Images






Women's Monogram Silk Scarf Khaki
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Khaki |
| Height | 123cm |
| Width | 120cm |
| SKU | 360606 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Khaki |
| Height | 123cm |
| Width | 120cm |
| SKU | 360606 |
























