🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Tote Bag Black
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 41cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 357974 |
$459.62
Women's Monogram Tote Bag Black—
$459.62
More Images











Women's Monogram Tote Bag Black
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 41cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 357974 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 41cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 357974 |
























