🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Vernis Alma Bb Handbag Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Red |
| Height | 17cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Tiny mark to base, hardly visible - please see last image. |
| SKU | 344478 |
$391.67
Original: $1,119.06
-65%Women's Monogram Vernis Alma Bb Handbag Red—
$1,119.06
$391.67More Images











Women's Monogram Vernis Alma Bb Handbag Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Red |
| Height | 17cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Tiny mark to base, hardly visible - please see last image. |
| SKU | 344478 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Red |
| Height | 17cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Tiny mark to base, hardly visible - please see last image. |
| SKU | 344478 |
























