🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Vernis Sherwood Pm Bag Burgundy
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 18cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 364920 |
$240.13
Original: $686.09
-65%Women's Monogram Vernis Sherwood Pm Bag Burgundy—
$686.09
$240.13More Images












Women's Monogram Vernis Sherwood Pm Bag Burgundy
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 18cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 364920 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 18cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 364920 |
























