🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Monogram Vernis Wilshire Pm Bag Yellow
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Yellow |
| Height | 17.5cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 361302 |
$114.24
Original: $326.39
-65%Women's Monogram Vernis Wilshire Pm Bag Yellow—
$326.39
$114.24More Images












Women's Monogram Vernis Wilshire Pm Bag Yellow
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Yellow |
| Height | 17.5cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 361302 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Yellow |
| Height | 17.5cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 361302 |
























