🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Nappa Gaufre Bag Beige
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 15cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 329851 |
$135.22
Original: $386.34
-65%Women's Nappa Gaufre Bag Beige—
$386.34
$135.22More Images












Women's Nappa Gaufre Bag Beige
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 15cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 329851 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 15cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 329851 |
























