🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Nela Bag Burgundy
| Brand | Lanvin |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Burgundy |
| Height | 34cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 333134 |
$107.24
Original: $306.41
-65%Women's Nela Bag Burgundy—
$306.41
$107.24More Images







Women's Nela Bag Burgundy
| Brand | Lanvin |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Burgundy |
| Height | 34cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 333134 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lanvin |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Burgundy |
| Height | 34cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 333134 |
























