🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Neo Cabby Mm Handbag Pink
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 16cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 368529 |
$221.48
Original: $632.80
-65%Women's Neo Cabby Mm Handbag Pink—
$632.80
$221.48More Images













Women's Neo Cabby Mm Handbag Pink
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 16cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 368529 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 16cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 368529 |
























