
Women's Neo Cagole Tote Mini Bag White
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 12cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 347715 |
Original: $952.54
-65%$952.54
$333.39More Images












Women's Neo Cagole Tote Mini Bag White
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 12cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 347715 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 12cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 347715 |
























