🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Niki Medium Handbag Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 366091 |
$550.21
Original: $1,572.02
-65%Women's Niki Medium Handbag Black—
$1,572.02
$550.21More Images











Women's Niki Medium Handbag Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 366091 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 366091 |
























