🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Niki Messenger Bag Khaki
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Khaki |
| Height | 27cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 359531 |
$959.20
Women's Niki Messenger Bag Khaki—
$959.20
More Images












Women's Niki Messenger Bag Khaki
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Khaki |
| Height | 27cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 359531 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Khaki |
| Height | 27cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 359531 |
























