🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Nylon Tessuto Shoulder Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 355593 |
$86.26
Original: $246.46
-65%Women's Nylon Tessuto Shoulder Bag Black—
$246.46
$86.26More Images















Women's Nylon Tessuto Shoulder Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 355593 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 355593 |
























