🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Palace Bag Red
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Glitter |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 347726 |
$100.25
Original: $286.43
-65%Women's Palace Bag Red—
$286.43
$100.25More Images











Women's Palace Bag Red
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Glitter |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 347726 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Glitter |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 347726 |
























