🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Picotin 18 Togo Bag Burgundy
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 17cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | R square stamp - production year 2014. Comes with padlock and 2 keys. |
| SKU | 339822 |
$967.52
Original: $2,764.35
-65%Women's Picotin 18 Togo Bag Burgundy—
$2,764.35
$967.52More Images






Women's Picotin 18 Togo Bag Burgundy
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 17cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | R square stamp - production year 2014. Comes with padlock and 2 keys. |
| SKU | 339822 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 17cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | R square stamp - production year 2014. Comes with padlock and 2 keys. |
| SKU | 339822 |
























