🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Plaque Logo Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Very light wear to the corners. |
| SKU | 337689 |
$213.15
Women's Plaque Logo Bag Black—
$213.15
More Images













Women's Plaque Logo Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Very light wear to the corners. |
| SKU | 337689 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Very light wear to the corners. |
| SKU | 337689 |
























