🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Re-Edition 2000 Re-Nylon Bag Beige
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 14cm |
| Width | 22.5cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light marks on the bag. |
| SKU | 361480 |
$128.23
Original: $366.36
-65%Women's Re-Edition 2000 Re-Nylon Bag Beige—
$366.36
$128.23More Images














Women's Re-Edition 2000 Re-Nylon Bag Beige
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 14cm |
| Width | 22.5cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light marks on the bag. |
| SKU | 361480 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 14cm |
| Width | 22.5cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light marks on the bag. |
| SKU | 361480 |
























