🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Re-Edition 2005 Re-Nylon Bag Khaki
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Height | 14cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 303597 |
$405.66
Original: $1,159.03
-65%Women's Re-Edition 2005 Re-Nylon Bag Khaki—
$1,159.03
$405.66More Images












Women's Re-Edition 2005 Re-Nylon Bag Khaki
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Height | 14cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 303597 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Height | 14cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 303597 |
























