🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Re-Edition 2005 Re-Nylon Bag Pink
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Height | 13cm |
| Width | 21.5cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light marks on the fabric. |
| SKU | 335443 |
$146.88
Original: $419.65
-65%Women's Re-Edition 2005 Re-Nylon Bag Pink—
$419.65
$146.88More Images
















Women's Re-Edition 2005 Re-Nylon Bag Pink
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Height | 13cm |
| Width | 21.5cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light marks on the fabric. |
| SKU | 335443 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Height | 13cm |
| Width | 21.5cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light marks on the fabric. |
| SKU | 335443 |
























